Načítáme fotogalerie. A že jich je!

Human design

Výklad vašich kvalit dle Human design

Smyls Human desginu 

Neobvyklý způsob, jak více poznat sebe sama.

aaa

Náhled do vaši přirozených darů a talentů.

aaa

Příležitost lépe uchopit svůj vlastní způsob rozhodování.

aaa

Popisuje člověka, jako individuální a jedinečnou bytost.

Příklad osobní mapy Human design

Osobní výklad

První krok k poznání Human designu.
Více informací

Partnerský výklad

Hlubší náhled do vašeho vztahu.
Více informací

Rodinný výklad

Podobnosti i odlišnosti vás mohou sblížit.
Více informací
  • Online nebo osobně v Liberci.

  • Jediné, co potřebujete znát, je datum, čas a místo vašeho narození.

  • Základní cena je 1200,-* za osobní výklad o délce 90 minut.

    * Pokud je pro vás cena vysoká, ale máte zájem, je zde možnost domluvy. Rád bych, aby byl výklad dostupný co nejvíce lidem.

Kontakt

Mgr. Tomáš Drahoňovský
Tel: +420 604 344 169
Email: bezkonvenci@gmail.com

Moje zkušenosti s Human designem?

S HD jsem se během svého života setkal hned několikrát. Prvně v roce 2012, kdy mi jej představil jeden z mých přátel. Nebyla to láska na první pohled, takže jsem na něj zase rychle zapomněl. Naše druhé setkání však už bylo značně silnější. V roce 2019 jsem dostal úvod do mé osobní HD mapy. Jednalo se o krátké a stručné setkání, avšak sílu informací, jež jsem z toho načerpal, jsem vstřebával ještě dlouhé měsíce. Mnoho věcí v mém životě najednou začalo dávat značně větší smyl.

Třetí setkání ještě téhož roku bylo už dosti hluboké. Jednalo se o plný osobní a partnerský výklad. Až v ten moment mi začínalo docházet, jak komplexní  a užitečný tento systém systém vlastně je. Fascinován novými zjištěními jsem jej začal studovat. Postupně jsem se propracovával publikacemi a hledal cestu, jak se dozvědět co nejvíce. Během toho jsem cestoval a stihl tak desítky osobních výkladů lidí z celého světa.

Následně jsem se opět usadil v Čechách a rozhodl se do Human designu ponořit ještě hlouběji. Nastoupil jsem do kurzů a postupně přešel do prefesního výcviku, který v této době absolvuji.

Jakýmkoli příspěvkem za výklad tedy podpoříte mé další studium, za což budu velmi vděčný!

Jelikož s každým dalším kurzem objevuji stále nové rozměry komplexity a užitečnosti tohoto systému, rád bych ve studiu pokračoval co nejdále, tedy dokud mi to finance dovolí. Tento systém mě totiž ani po několika letech nepřestává udivovat!

Co dal tento osobnostní systém mě osobně?

V prvé řadě mi ukázal, jak moc se jako lidé mezi sebou lišíme. Každý má své talenty a omezení, každý má svůj vhodný způsob rozhodování. Každý jsme vskutku unikát.

Zjištění, jaký způsob rozhodování je typický pro mě a jaká životní strategie mi sedne, mi hodně pomohlo v další cestě životem a mnohem lepším napojení na sebe samého. Stejně tak zjištění mých osobních talentů a limitů mi ukázalo, do čeho se v mém případě vyplatí investovat čas a energii a do čeho naopak ne.

Mnoho informací mi také přineslo velkou úlevu. Může to znít divně, ale ano, je to tak, úlevu. Zjistil jsem totiž, že nejsem divný, že se mnou není nic špatně. Prostě jen disponuji něčím jiným, než čím disponují ostatní. Každý máme to své a jsme v pořádku takový, jací jsme. Prostě nepatřím mezi typy, co disponují nezměrným denním množstvím energie. Nepatřím mezi ty, kteří nemusí řešit, jakou práci dělají a prostě ji dělají. Stejně tak se musím víc zabývat tím, kde žiju a kde spím, protože jinak mi v životě dobře prostě nebude.

Human design vám ale neříká, co smíte a nesmíte. On vám jen doporučuje, co je pro vás vhodné a co naopak ne. Zda to budete následovat či nikoli, to je čistě na vás. Já jsem však postupně zjistil, že když se tím řídím, je mi v životě lépe, jsem zdravější, ve větším napojení na sebe samotného a přicházejí mi do života přesně ti lidé a události, kteří mi mohou nabídnou nejvíce.

Musím/nesmím!? Nic takového.

Human design vám ale neříká, co smíte a nesmíte. On vám jen doporučuje, co je pro vás vhodné a co naopak ne.